Hakkımızda

ŞİRKET HAKKINDA

dinamik depo
depodinamik

depodinamik 15 bölgede 150'yi aşkın depo ile hizmet vermekte, ismini dinamik depolamadan da aldığı gibi, statik depolama, dedike depolama, ihracat yüklemeleri , palet bazlı günlük kiralama gibi birçok seçenek sunuyoruz. 500.000 m2’nin üzerinde depo ağımız ile sektörde rekabetçi fiyatlar yaratabiliyoruz.

Kurumsal-bireysel fark etmeksizin hizmet vermekte, geniş depo ağımız ile 1.000 m2 depolama alanı olan, daha çok butik hizmet veren depolardan tutun, 60.000 70.000 m2 depolama alanı bulunan Avrupa standartlarına uygun tam profesyonel depolara kadar. Sektörün ihtiyaçlarını biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Gelişmekte olan teknolojimiz, depo ağımız ve kadromuzla sektörde belirleyici olabiliyoruz.

Özellikle İstanbul Avrupa’da; Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, İkitelli, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Küçükçekmece. Anadolu Yakasında; Sancaktepe, Pendik, Tuzla, Kartal. Kocaeli, Gebze, Sakarya, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa Bölgelerinde lojistik merkezlerinin olması, rekabeti daha da hareketlendiriyor. Bu nedenle fiyat açısından bu bölgeler çok daha iyi seviyelerde.

Hızlı aksiyon alma, yaratıcı çözüm üretme deneyimi ile farklı sektörlerin (Perakende, e- ticaret, otomotiv, kozmetik, sağlık, elektronik ve bir çok alan) gereksinimlerine uygun olarak geliştirilen alanlar, depodinamik tecrübesiyle ihtiyaçlara yanıt verilir. Yüksek kalitede depolama hizmetleri lojistik altyapıyla beraber, müşterilerimize en iyi çözümü bulmasına imkan sunarız. Hızlı ve etkin depo desteği, antrepo çözümleri, lojistik ve ters lojistik servisleri, ticarete değer katan katma değerli hizmetler, depodinamik tarafından kesintisiz bir şekilde verilir.

  • - Türkiye Geneli Yaygın Depolama Ağı
  • - 7/24 Kamera Kontrolü
  • - Sipariş Hazırlama ve Sevkiyat
  • - Özel Yazılımlar ile Operasyon ve Stok Verimliliği Uygulamaları
  • - Müşteri Taleplerine Göre KPI ve Analizler Hazırlanması
  • - Kolay Entegrasyon ve Düzenli Veri Akışı İmkânı
  • - Depolara özel uzaktan IP kameralara erişim.

All Of Reward That We Received

27+
How It Work

Get your shipment with us
3 easy simple steps

01

Enter your & product details

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.
02
Documents & Payments
Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.
03
Ready to send your goods
Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.
Hizmetlerimiz

Profesyonel
Depolama Hizmetleri

Our Team

Few reasons to choose
our transport company

Image
Company Founder

Alaxis D. Dowson

Image
Company Founder

thomas Willims

Image
Company Founder

Manio Roman